7592 WINTER WOOD
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7592 |
| Color | BLACK, GREY AND BROWN |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2400kg |